نتایج جستجو برای عبارت :

از الطاف خدا

به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از در ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
امیرالمومنین ص فرمود بر هر بنده یی چهل پرده کشیده  شده تا وقتی چهل گناه کبیره مرتکب شود چون مرتکب چهل کبیره شد پردها از او برداشته شود وانگاه خدا بان فرشته ها وحی فرماید که بنداه ام را با بالهای خود بپوشاند فرشتگان اورا با بالهای خود بپوشاند سپس ان بنده کارزشتی را نگذارند جز انکه مرتکب شود تا انجا که با ارتکاب زشتکاری میان مردم ببالد انگاه فرشتگان گویند پروردگارا این بنده تو هر عملی را مرتکب میشودو ما از کردار او خجالت میکشیم خدای عزوجل بان
امیرالمونین صلوات الله فرمود بر هر بنده یی چهل پرده کشبده تا وقتی چهل گناه. کبیره  مرتکب شود چون مرتکب چهل کبیره شد پرده ها از او برداشته. شود انگاه خدا بان فرشته ها وحی فرماید که بنده ام را با بالهای خود بپوشانید  فرشتگان اورابا بالهای. خودبپوشانند. سپس ان بنده کار زشتی را نگذارد جز انکه مرتکب شود تا انجا که با ارتکاب زشتکاری میان مردم ببالد  انگاه فرشتگان گویند پرورد گارا این بنده تو هر عملی را مرتکب میشود و ما اگر وما از کرداراو خجالت میکش
بسمه تعالیحمد و سپاس بیکران ، خدای سبحان را سزاست که در ظل توجهات ذات اقدسش ، مراحم و الطاف شما عزیزان را متوجه این حقیر فرمود و با پیام های گرم و حمایتهای صمیمانه تان ، موجبات دلگرمی و انگیزه هر چه بیشتر خدمت به شهر و دیارمان را فراهم فر
ادامه مطلب
به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از درگاه پر برکت ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
روزمیلادعلی اصغرشده/شادمان ازاو چوپیغمبرشده/آمده باب الحوائج درجهان/موسم الطاف آن سرورشده/درولایت محوری سرباز دین/چون فدایی درره حیدرشده/طفل شش ماهه شده الگوی ما/مقدمش پرخیرچون کوثرشده/عشق بابایش حسین بن علی/نور چشمان چنین رهبرشده/کربلا گشته تجلی وصال/بهردین مصطفی پرپرشده/همره عباس و اکبر شدشهید/بهرشیعه اسوه برتر شده/حضرتش مشکل گشای عالم است/شافع والای درمحشرشده/او عموی حضرت صاحب زمان/دلبر آن حجت آخرشده/
امشب خیلی برنامه تلویزیون بهم چسبید و همه ی این الطاف رو مدیون پدر بزرگوارمم
اگر درست گفته باشم مسافران کهکشان (اگر اشتباه بود چک میکنم )
حرف هایی نجومی و اکثر سوالات در مورد مریخ و زندگی درمریخ بود 
نکته ی حائز اهمیت برای من اینجاش بود که:
من نمیدونستم زندگی تو مریخ باعث پوکی استخوان ها میشه ، کمی هم بطوری که اصلا محسوس نیست تغییر قد و اندازه داری :))

ممنون از خانم دکتر انسیه عرفانی :)
ممنون از شبکه چهارم سیما :)

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار! 
با تکیه بر الطاف خداوند و به پشتوانه شما عزیزان که همواره گروه تشریفاتی گردشگری کوهپایه شهمیرزاد لایق خدمتگزاری خود دانسته اید و ما را بر آن داشتید تا در تمام امور مربوط به مجالس سعی کنیم در پاسخ به اعتماد شما ، بی نقص باشیم...
امشب مصفا ازبرای اهل بیت است/میلادمهدی درسرای اهل بیت است/ازسوی ایزد آمده گلبانگ شادی/بهر ظهور او دعای اهل بیت است/باشد امید انبیاء وکل عالم/دراوخصال وآن صفای اهل بیت است/ازیمن میلادش خدا الطاف دارد/مهدی ولی آن خدای اهل بیت است/شدیوسف زهرا تجلیگاه رحمت/اومظهور لطف وعطای اهل بیت است/باید بخوانیم مادعاهای فرج را/بهرظهورش هم نوای اهل بیت است/درعیدمیلادش زاو توفیق خواهیم/زیرا رضای اورضای اهل بیت است/
گویا مدت ها بوده که برخلاف دل سیاه نگارنده عصفور یک صفحه سفید بوده، بی آنکه افاضات بنده صفحه سفید نمایشگرتان را سیاه کند.
اولا خدا را شکر! این ها از الطاف خفیه الهی است که بسی ستارالعیوب است، ثانیا عذرخواهم اگر این مورد رنحیده تان کرده که گویا مشکل از قالب وب بوده و ثالثا این نشانه نیست از جانب ذات اقدس اله به وساطت بیان که «برادر به جای نوشتن همان خواندن و تاملت را پیش بگیر؟»
درانتهای ماه حق رحمت به آخر میرسد/باگلشن خوب دعا تقدیردیگرمیرسد/گنج نمازو روزه رامحفوظ باید داشتن/برمسجدوقرآن رب تفسیربرتر میرسد/روح ولایت محوری آئینه اعمال شد/عشق نبی وآل اوباحب حیدرمیرسد/بیداری اندرسحربایدبماند جاودان/زمزم زچشم شیعیان مانندگوهرمیرسد/احسان برمستضعفین مزدش رضای ایزدی/الطاف بیحدخدا بالطف رهبرمیرسد/عیدی شیعه تافرج باشد ظهور مهدوی/بریاری صاحب زمان دریای لشکرمیرسد/
درکوی دوست بایدباعشق پرگشودن/بهرعبادت اوحق بندگی نمودن/با معرفت بگرددآن جلوه اش نمایان/شعر خداپرستی باحب اوسرودن/ایزد همیشه دارد الطاف سوی بنده/لطف وعنایتش را بهر بشرستودن/عشق نبی وآلش سرمنشاء پرستش/درخط دشمنان وابلیس هم نبودن/بسیاربر ولایت یاران ناب باشد/غم را زچهره او هرلحظه ای زدودن/بهرشکست دشمن لازم بود بصیرت/ازقلب مومنین هم آن شوررا ربودن/سوی ظهور مهدی آمادگی واصلاح/هر لحظه لشکری رابریاریش فزودن/
درماه رحمت آسمان باران ببارد/هر محفلی هم نغمه قرآن ببارد/توفیق می خواهد دلت در محضر حق/هردیده از خوف خدا آسان ببارد/عشق نبی وآل او آتشفشان است/نورولایت بردل سامان ببارد/دارالشفای مومنین وقت سحرهاست/اندرنماز وهردعا ایمان ببارد/افطاررا شیرین کند دیدارمعبود/وقت اذانش بردلت درمان ببارد/هرشب به یاد مستمندان وفقیران/تالطف حق برجان تواحسان ببارد/مهدی بباید باشکوهی ازعدالت/برشیعیان الطاف آن جانان ببارد/
ماه مبارک آمده با قله های افتخار/وقت طلوع بندگی ازبهرقرآن شدبهار/لطف دعاها میرسدبازمزم احساس دل/در سفره احسان حق رحمت همیشه برقرار/گنج ولایت محوری مزدنماز وروزه است/خوش حالتی اندرسحرآن دیدن زلف نگار/میلادپاک مجتبی باشدکریم اهل بیت/الطاف حق رابیکران برشیعه سازدآشکار/آیدشب قدرعلی با جلوه ایمان ما/حیدرمددکن دائما آیدنشان ذوالفقار/جبریل آیدمژده روز ظهورش میدهد/باآن حضور مهدوی پایان پذیرد انتظار/
ماه رجب صدلطف بر ابراردارد/گنج دعا و روح استغفاردارد/دربندگی حق شود هرجاسرآمد/بهر مناجات سحر بیدار دارد/ماه خدا ماه ولایت ماه نوراست/میلادحیدر از برایثار دارد/عیدمحمد مبعثش در انتهایش/الطاف بسیاری دراین دادار دارد/باتوبه انسان میشود نزدیک نزدیک/توفیق دلها با ولایت کار دارد/دراعتکافش تاوصال حق رهی نیست/از زینب کبری چنان آثار دارد/گفتند درآن از علامتهای مهدی است/توفیق سوی شیعه و دیدار دارد/ازبهرسفیانی خراسانی یمانی/وقت خروجش درجهان اخبار
سحر با باد می‌گفتم حدیث آرزومندی
خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی
دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است
بدین راه و روش می‌رو که با دلدار پیوندی
قلم را آن زبان نبود که سر عشق گوید باز
ورای حد تقریر است شرح آرزومندی
الا ای یوسف مصری که کردت سلطنت مغرور
پدر را بازپرس آخر کجا شد مهر فرزندی
جهان پیر رعنا را ترحم در جبلت نیست
ز مهر او چه می‌پرسی در او همت چه می‌بندی
همایی چون تو عالی قدر حرص استخوان تا کی
دریغ آن سایه همت که بر نااهل افکندی
در این
بهرتکریم بشر کوه کرامت میرسد/شیعیان را آفتاب برج عصمت میرسد/دخترموسی بن جعفر یک شفیعه تابهشت/حضرت معصومه آن آوای رحمت میرسد/یادمان فاطمیه خواهرمولارضاست/سرقامت گوهر خوب فضیلت میرسد/اوحریم باصفای اهل بیت مصطفی/اول ذیقعده آن گنج ولایت میرسد/خویش راآماده کن سوی زیارتگاه او/بارگاه قم حریمی برعنایت میرسد/معدن علم ووقار و عزت و سازندگی/این همه الطاف ازسوی امامت میرسد/روزمیلادش خدا برشیعیان دارد نوید/آفتاب ورهنمایی برهدایت میرسد/زائر این آست
بسم الله ارحمن الرحیم          این نامه از جانب خداوند حکیم است برای محمد پیغمبر او و نور و سفیر و دربان واسطه میان خالق و مخلوق ود لیل او که روحالا مین جبرییل از نزد پردرکار،جهان بر او نازل شد اب محمد اسما. مرا و ایمه و اوصیایت را    از مجلسی ره بزرگ شمار و نعمتهایندا سپاسگذار  و الطاف مرا انکار مدار همانا منم خدایبکه جز من شایان پرستش نیست منم شکننده جباران ودولت رساننده بمظلومان  و جزادهنده روز رستاخیز هما نا منم خداییکه جز من شایان پرستش
یاورخوب رسالت همسربر مصطفی/اولین شخص مسلمان همره بامرتضی/مادر زهرای اطهراسوه برمومنین/داده الطاف زیادی ازبرایشان خدا/دست ایشان ازکرامت مثل دست کردگار/جان ومال او فراوان شدنثارمقتدا/یاد سختی خدیجه زندگی اش رانگر/بوددرنزدپیمبر مثل عبدی باوفا/بهراحسان خدیجه مزداو کوثرشده/جنت وباغ بهشتی جایگاهش درجزا/اندر این ماه مبارک شدوفاتش جانگداز/گشته برپابهر ایشان مجلس سوگ وعزا/میشود مهدی زهرا مرهمی برقلب او/چون ظهوردلنشینش آرزوی انبیا/
آرامش ماه خدا اندر ولای حیدراست/الطاف بیحد خدا بهرعطای حیدر است/حیدر مددکن دائما گنجینه رب وا شود/اینک ولایت محوری درآن رضای حیدراست/زمزم زچشم شیعیان از غربت مولاچکد/گنج فصیلتهای دین از آن صفای حیدراست/قرآن دعا ومعرفت حاصل به قلب مومنین/اندر سحرباگریه ای درآن نوای حیدراست/افطارهم وقت اذان داردصفای دیگری/گنج سعادت شیعه رااندردعای حیدراست/وقت ظهورمهدوی آید به ناگه درزمین/شیعه همیشه مفتخر چونکه گدای حیدراست/
بادعاوبا نیایش هرگره وامیشود/رنگ وبوی بندگیها بازمعنامیشود/آسمان اندرتجلی شاهدشوروصال/بنده هم مشمول لطف ناب یکتا میشود/هردعایی باولایت مستجاب ایزدی است/درترازوی حقیقت وصل مولامیشود/زمزم اشک وتوسل در رثای اهل بیت/شامل الطاف رب ومزد والا میشود/ماه ذیحجه رسیده بربلوغ بندگی/بادعاهای حسینی شوردلهامیشود/حاجیان بهرمناسک راهی رمی ومنا/یک شکوهی درپرستش کل صحرا میشود/این نیایش رهگشایی بر ولایت محوری است/شادمان از کار شیعه باززهرامیشود/تاظهور
تنها نه انتظار، فراموش مان شدهتنهایی نگار، فراموش مان شدهدر سردی گناه چنان منجمد شدیمبرگشتنِ بهار، فراموش مان شدهاز بس گناهکاری ما را عیان نکردالطاف پرده دار فراموش مان شدهآخر چرا تشرف شیخ بهایی و...فرزند مهزیار، فراموش مان شده؟!در اوج مشکلات، فراموش مان نکرددرد است اینکه یار، فراموش مان شدهبر هر که رو زدیم، حقارت کشیده ایمهر وقت مُستجار فراموش مان شدهطوری فریب خورده ی این زندگی شدیمسختی احتضار فراموش مان شدهاز برکت دعای امام زمان مانغم
نمازجمعه گنج انتظاراست/چراغ روشنایی در دیاراست/وزد الطاف آن برجان مومن/همیشه مثل باران بهاراست/شکوه وحدتش دشمن شکن شد/نشان ازمرتضی و ذوالفقار است/مقرخوب تقوا وبصیرت/به اخلاص وبه ایمان آشکاراست/حمایت ازولایت شرط نابش/مصلی عاشقی و افتخاراست/به عشق آل احمدهست مملو/نمازجمعه گنج روزگاراست/ثواب حج دهدهرهفته مارا/نگریاران رهبر بیشماراست/زندهر خطبه اش تیری به شیطان/نشان عزت و روی نگاراست/شده آدینه گلبانگ پرستش/مصلی ذکر و یادکردگاراست/دهدآمادگ
                                                                                                        بنام
خدا                                                                         
دانش آموز عزیز خانم رقیه داودی
باسلام
احتراما به موجب این ابلاغ  و جلسه شورای دانش آموزی و شورای مدرسه شما در
روز چهارشنبه مورخ 15/12/97 به عنوان مدیر در طرح یک روز برای فردا انتخاب میشوید
امید است با استعانت از الطاف الهی در انجام وظایف خود
عارفان بیشتر از آنکه به شریعت بپردازند با طریقت سر و کار دارند. یعنی معتقدند برای رسیدن به وصال حضرت حق حتما نیاز نیست تا مسلمانی خشک و بدون انعطاف باشی، همین که طریقت زندگی را بدانی برای معشوق یا همان حضرت حق کافی است. نیاز نیست تا تمام واجبات و‌مستحبات را بجا بیاوری،‌همین که واجبات را سبک‌نشماری و بجای ادای مستحبات به خدمت خلق بپردازی، جامعه ای که در آن زندگی میکنی را اصلاح کنی برای قرابت به خدای متعال راه زیادی را پیموده ای. 
به قولی: 
ع
لطفی بزرگ در این کار خدا میبینم
از طرفی یکی از همکارانم بارها بهم گفت اگر شما نبودی اینجا ،من نمی موندم... جدا من نمی تونم هیچ کدوم اینها رو تحمل کنم... و این همکار عزیز با اونکه در مقام اعتقادات ، خیلی بلند اندیشه اما یه سری انسدادهایی هم داره که موجب میشه انعطاف پذیری لازم رو در عمق برخی اعتقادات نداشته باشه و در مقام بحث کارش به جدل بکشه و عصبانی بشه... مثلا خیلی با عرفا و برخی از فلاسفه سرخوش نیست... و برخی از انسدادهاش اگر برطرف نشه اصلا خوب نی
اینک زمین وآسمان تسبیح رحمان میکند/ازبهرمیلاد رضابرشیعه احسان میکند/جبریل وفوجی ازملک گشته ثناگوی رضا/درآن ولای حضرتش تکمیل ایمان میکند/همنام پاک مرتضی وارث برای احمداست/هشتم امام شیعیان هردرددرمان میکند/درمقدم میلاداومشهد نماند سروری/اندرمدینه خانه کاظم گلستان میکند/گنج کرامت رارضا برمسلمین آموخته/هرسختی کار بشرمولاچه آسان میکند/عید رضا تامیرسد خاک خراسان در خروش/برزائرش احسان خودرا مثل باران میکند/این کشورصاحب زمان از برکتش الگوش
شوق دیدارولایت حال دیگرمیدهد/دررکاب حضرت اوحس برترمیدهد/شیعه یعنی دلسپاری برولای مرتضی/زمزم احساس دل راعشق سرور میدهد/میشودآتشفشان قلبهای بیقرار/برگلاب دیدگانم چشمه ترمیدهد/وارث براهل بیت و مرکزفرزانگی/گام دوم برسعادت باز رهبرمیدهد/مقتدای شیعه باشد حضرت سیدعلی/آیتی عظما خدایش بهرکشورمیدهد/افتخارات زیادی کسب کرده انقلاب/گوهر الطاف خودرامثل کوثرمیدهد/این نمازجمعه باشدزمزم دلدادگی/با کرامت لطفهایی بهریاورمیدهد/لشکری باشدفراهم از ام

فقط اگه سرچ و سایت های خارجی باز بودن اینطوری روزشماری نمی کردم برای وصل شدن شبکه نت. اصلا الان خوشحالم که پیام رسان ها قطعن. به قول یه نفر الطاف خفیه س!
کارام مونده و هی به خودم میگم تقصیر خودته که اون موقع که وقت و نت داشتی، خودتو معطل و گرفتار چنان مساله پوچی کردی. یکی در میون کتاب میخونم و فکر میکنم و کتاب نمیخونم. باز میگم خوبه الان دارم میخونم! فکر نمیکردم این کتاب سنگین رو بکشم تموم کنم! انقد که مزخرف ترجمه کرده. دلم میخواد کتابشو ویرایش
باسمه تعالیمتن نطق آیت الله علی اکبرکلانتری در اجلاسیۀ مجلس خبرگان رهبریچهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی گذشت . با الطاف خفیه و جلیۀ الهی ، نهالی که چهل سال پیش توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی غرس و با خون های پاک شهیدان آبیاری گردید هم اینک به درختی تنومند و ریشه دار تبدیل شده و پنجمین دهۀ خود را با اقتدار و استحکام بیشتر آغاز می کند . امروز دشمنان به خوبی دریافته اند که این نظام مستحکم و مردمی ، با کودتا و جنگ نظامی از بین نمی رود از این رو
شهید بیرانوند ارادت ویژه ‌ای به مقام معظم رهبری داشت. این ارادت و عشق پدرم به مقام معظم رهبری در میان آشنایان و اقوام مثال‌زدنی بود. وقتی پدر سخنرانی‌ های حضرت آقا را که در مناسبت ‌های مختلف پخش می‌ شد، مشاهده می ‌کرد، با صدای بلند صلوات می‌ فرستاد و با دقت به صحبت ‌های ایشان گوش می ‌داد. پدرم همیشه می ‌گفت: «اطاعت از ولی‌امر واجب است و حضور حضرت آقا و رهبری ایشان در کشورمان از الطاف و نعمات خداوندی است.» تبعیت و پشتیبانی از ولایت فقیه را
به استناد مصوبه ۵۸۵ مورخه 1387/6/24 شورای عالی حوزه‌های علمیه و با توجه به ارزیابی کمیسیون نشریات علمی حوزه ، شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی درجلسه 98 مورخ 97/10/5 رتبه علمی - پژوهشی نشریه «مطالعات فرهنگی اجتماعی حوزه» را تصویب نمود. امید است با اتکال به خداوند منان و الطاف حضرت ولی عصر(عج) و تلاش و تعهد مدیران و اعضای محترم هیات تحریریه گام های موثری در جهت تحقق اهداف علمی و رشد و بالندگی اندیشه اسلامی برداشته شود.

شماره تلفکس نشریه:
025-
گذشت یک سال دیگر در چشم برهم زدنی که گویی انگار همین دیروز بود و دیروزهایی دیگر .دلتنگیهایی که بر روی هم انباشته میشوند ندیدن ها و نبودن هایی که در تنهایی ها اشک و خاطره هایی که آرزو شده اند آرزوهایی بزرگ برای من امّا در دستان کوچک بچّه ها ...
منم فرا رسیدن عید نوروز و طمطراق پیک بهاران را تبریک ،و تهنیت صمیمانهرا تقدیم همه و خانواده ها دارم و در پرتو الطاف بیکران خداوندیسلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی ، اندیشه‌ای پویا  و بر
هنوز دو روز از زندگی مشترکمان نگذشته بود که برادر همسرم با یک مشکل مالی روبرو شد. از ما کمک خواست. ما تازه رسیده بودیم و با ذهنیتی که از قبل داشتم دوست نداشتم کمکی بکنیم. استدلال می‌آوردم که "همه ما رو تنها گذاشتن، الان چرا باید روی ما حساب کنن برای کمک؟"... خوب می‌دانستیم که این حرف‌ها خداپسندانه نیست... دلمان را به دریا زدیم و مبلغی که لازم داشت را دادیم...
حاشیه:
نزدیک می‌شویم به یک‌سالگی‌مان. داشتیم الطاف خدا را مرور می‌کردیم. رسیدیم به ای
خوشا ای دل که آغاز ربیع است..
نسیم روحبخش بهاری همراه شده با الطاف ایزدی از میان کوههای دست برده بر آسمان ٬ از بر البرز٬ کناره های زاگرس و قله های بیستون به میان شاخسار سروهای بلند میهن می چمد تا به گوش نیاکانمان برساند که نوروز است!  و زندگانی را به دشت های بی جان و جان های خسته با دم مسیحایی خویش باز بخشد. ☘☘
اهریمنان از پهنه عالم می گریزند ودربند میشوند٬
در این هنگامه که زمین و زمان در کانون توجه خداوندی است و پروردگار٬ با دستان پرمهرش گیت
پادشاها! جـرم ما را در گـذار
ما گنـــه کاریــم و تـو آمرزگار
تو نکـوکاری و ما بـد کرده‌ایم
جـــرم بی‌پایان و بی‌حـد کرده‌ایم
سالها در فسق و عصیان گشته‌ایم
آخر از کرده پشیمــان گشتــه‌ایم
بحـــــر الطاف تـو بی پــایان بود
ناامیـــــد از رحمتــت شیـطان بود
نفـس و شیـطان زد کریمـا راه من
رحمتـت باشد شفـــاعت خواه من
چشـم دارم کز گنــــه پاکـم کنی
پیش از آن کاندر جهان خاکم کنی
عطار نیشابوری
سر به سوی آسمان بلند می کنم: «همانا خداوند هر که را بخواهد بی حساب روزی می دهد.»
«این چنین است که می گویی. خداوند بی حساب روزی می دهد، اما ما بندگان ذکر و تسبیح خود را حساب کرده و شمارۀ آن را نگاه می داریم به این خیال که تسبیح ما بیش از الطاف پروردگار است.»

+ طلوع روز چهارم - فاطمه سلیمانی ازندریانی
ای خجل از چهرهٔ تو آفتابآفتاب از عرصه شد در پیچ وتاب

شد سیه از خِجلت گیسوی دوستچهرهٔ ریحان در وی مُشکِ ناب

ساقیا جان بر لب آمد از عطشحُسن بذلِ باده باشد بی حساب

ساقی از مَخموری هندوی چشمآسمان را همچو من دارد خراب

پنجه دست لبم هرگز نشداز گل بوس رخ او کامیاب

باشد از بخت بدم یا از سپهرکو به پیش دشمنم دارد عتاب

هر چه گویم در حَقِش باشد خطاچون زنادانان نمی آید صواب

چشم حق بین هر که دارد آگه استنیست عیش دور کردن جز سراب

"حسرت"از الطاف ساغر عاقبتش
دوستان عزیز خبرنگار
زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبرو اطلاع رسانی است؛ آنانی که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده و با تراوش رنج و غم و شادی مردم از قلم متعهد خود "چو عضوی به درد آورد روزگار  دگر عضوها را نمانـد قرار"  را عینیت می‌بخشند.
فرارسیدن 17مرداد، روز خبرنگار و روز پاسداشت مقام انسان های آزاده ای که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فرو گذار نمی کن
برنامه
ریزی پسر من  چنین شده 

تعلیم امر عالی اعلی
وظیفه اش

تسهیل بندگی هدفش بوده
و شده

سبک و سیاق آل پیمبر
رویه اش

با همت و تلاش و اراده
قرین شده

تعمیق دین خود وَ بصیرت
نتیجه اش

هم نام احمد است و ز
الطاف حضرتش 

سربازی امام زمان شد
علاقه اش970223
نویسندگی:نوشتن داستان و مقاله نویسی به عهده این گروه است
موسیقی:ترکیب موسیقی با علم که روی بخش ساز ها بیشتر تمرکز دارد
نمایش:نمایش ها را اجرا میکنند یا اینکه فیلمنامه یا نمایشنامه مینویسند
تاریخ:در این بخش روی تاریخ مطالعه دارند
جغرافیا: در این بخش روی جغرافیا مطالعه داند
شیمی :ازمایش های شیمی
فیزیک:ازمایش های فیزیک
زیست شناسی:زیست شناسی
زمین شناسی :زمین شناسی
فنی و حرفه ای :رشته هایی مثل مکانیکی و الکتونیک و... را فنی و حرفه ای مینامند
فضای

باز وا کرده نگاهت به حرم پای مرا..
به ضریحت برسان دست تمنای مرا..
چیست خاصیت این عشق که با جاذبه‌اش..
می‌کشد سوی حرم خلوت شب‌های مرا
مثل من خستۀ دور از وطنی، می‌فهمی..
بهتر از هر کس دیگر دل تنهای مرا..
راستش غربت قم مثل خودش سوزان است
بنشاند مگر الطاف تو در سایه مرا..
به گمانم خودش این غسل زیارت باشد
اشک شوقی که گرفته‌ست سراپای مرا..
دل من کاشی صحن است، که معمار ازل..
کرده محدود به دیوار تو دنیای مرا..
باید ای خوب، ببخشی به بزرگیّ خودت..
غصه پر می‌
درود - روحش شاد و یاد الطاف و از خودگذشتگی هایش همیشه در خاطرمان پایدار.در مراسم خاک سپاری استاد علی آبادی با حضور جناب دکتر فانی و جمعی از دوستان {مهندس برزگر- جنابان فیض خانی - داودی - برخ - دکتر خبازان و بنده و سروری که کنار دکتر فانی در عکس بالا نشسته اند و از خیرین منطقه هستند و در جلسات بازسازی دبیرستان اکثرا حضور دارند}با شکوه منعقد گردید.از جناب دکتر فانی خواستیم در مراسم صحبتی در تقدیر از استاد علی آبادی داشته باشند و ایشان پذیرفتند - هم
همزمان با
فرارسیدن هفتم تیر ماه سالروز شهادت شهید بهشتی نشست آشنایی با زندگی، آثار و
اندیشه این شهید بزرگ در کتابخانه شهید بهشتی که مزین به نام این شهید بزرگوار شده
است برگزار شد. در این جلسه که با حضور رییس اداره کتابخانه های شهرستان و
کتابداران و اعضای نوجوان کتابخانه برگزار شد. در ابتدای جلسه و بعد از قرائت قرآن
مهدی جلیلوند مسئول بسیج فرهنگیان شهر تاکستان و مربی قرآنی ابتدا خلاصه ای از
زندگی پر افتخار شهید بهشتی را بیان کرد و گفت شهید ب
گَر به چُوگان کَفَش بخت رساند سَرِ مامی نَهد بر سَر ما دستِ فَلَک افسرِ مادر طواف حرم کعبهٔ کوی تو برفتهمچو مُرغِ کفِ بازیچه طفلان برِ ماگر نداری سَرِ آبادی دل های خرابکو کجا رفت و چه شد رَحم به‌ چشم تر مانالهٔ ما نَبُود از سِتَم بخت٘ نگونروی ما شد سیه از تیرگی اخترِ ماباشد از دوست عجب آنکه کند سِیر جهاننکند میلِ تماشای سرِ بسترِ ماسرِ کاری نَبُود هیچ به اَبنای زمانگر لبالب شود از دختر زَر ساغر ماخشک شد خشک ز بی آبی الطاف بُتاننَخل امّید دل
در
مجلس علما که به دستور شاه خدابنده تشکیل شده بود. سید رکن الدین موصلی
(یکی از علمای برجسته اهل تسنن) به علامه گفت: دلیل بر جواز صلوات بر غیر
پیامبران چیست؟
علامه بی درنگ این آیه را خواند:«الَّذِینَ
إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ
رَاجِعونَ * أُولَـئِکَ عَلَیْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَ رَحْمَةٌ
وَ أُولَـئِکَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ».(صابران کسانی
هستند که هرگاه مصیبتی به آنان رسد، می گویند
یه فکرایی می کنم
بعد می بینم نه
من فقط و فقط وسیله م
و الا مگه من می تونم اگر خدا نخواد یک بار دیگه توفیق پیدا کنم مادری بشم برای عبد دیگرش؟
جوابش برام مشخصه.
من در نقش مادر، برای رسوندن بخشی از الطاف خدا به بنده ی لطیف و ظریف و معصومش، وسیله و رسول هستم.
یعنی همزمان درحال امتحان شدنم با او و هم درحال رساندن بخشی از رحمت خدا به اویم.
کم و کیف برآمدنم از عهده ی رسالت و نقشم، پاسخ مهمترین سوال این امتحان باید باشه.
پس وقتی بعضی فکرا میاد سراغم
بچه ر
ای پروردگارم

در سنگین سکوت ها دلم فریاد تو  را دارد ...
در طراوت خنکای نسیم های زندگی، مشام جانم را عطرِ خوشِ الطاف توست که نوازش می دهد ...
در عاشقانه ترین عاشقانه های دنیایی، عشق معشوقی چون تو رو داشتن افتخارست ...
در غریبانه ترین ساعات، تو را دارم چون گم شدن در تو عین پیدا شدن است ...

در خسته ترین جان ها، در هوشیار ترین حالت ها و با تمام وجود فریاد می زنم که 

در عرفانی ترین لحظات نیایش خود، همه آن هایی را که
دلی یکرنگ                               
ای پروردگارم

در سنگین ترین سکوت ها دلم فریاد تو  را دارد ...
در طراوت خنکای نسیم های زندگی، مشام جانم را عطرِ خوشِ الطاف توست که نوازش می دهد ...
در عاشقانه ترین عاشقانه های دنیایی، عشق معشوقی چون تو رو داشتن افتخارست ...
در غریبانه ترین ساعات، تو را دارم چون گم شدن در تو عین پیدا شدن است ...

در خسته ترین جان ها، در هوشیار ترین حالت ها و با تمام وجود فریاد می زنم که 

در عرفانی ترین لحظات نیایش خود، همه آن هایی را که
دلی یکرنگ                        

‍ ✅رأفت عمومى
♦️مرحوم عارف واصل شیخ حسنعلى نخودکى اصفهانى گوید: وقتى تصمیم گرفتم که در نجف اشرف براى همیشه اقامت کنم. در آن ایام در یکى از اطاق‏هاى صحن عتیق حضرت رضا علیه‏ السلام مشغول ریاضت بودم. 
در حال ذکر و مراقبه بودم، که (به مکاشفه) دیدم درهاى صحن مطهر عتیق بسته شد و ندا بر آمد که حضرت رضا علیه ‏السلام اراده دارند از زوّار خویش دیدن فرمایند. پس از آن، در محلى جنب ایوان عباسى محل ورود زائران (که الان قبر شیخ در آن جاست) تختى نهاد و اما
«٢٤٣»أَ لَمْ‌ تَرَ إِلَى الَّذِینَ‌ خَرَجُوا مِنْ‌ دِیارِهِمْ‌ وَ هُمْ‌ أُلُوفٌ‌ حَذَرَ الْمَوْتِ‌ فَقالَ‌ لَهُمُ‌ اللّهُ‌ مُوتُوا ثُمَّ‌ أَحْیاهُمْ‌ إِنَّ‌ اللّهَ‌ لَذُو فَضْلٍ‌ عَلَى النّاسِ‌ وَ لکِنَّ‌ أَکْثَرَ النّاسِ‌ لا یَشْکُرُونَ‌ آیا ندیدى کسانى را که از ترس مرگ از خانه‌هاى خود فرار کردند،در حالى که هزاران نفر بودند،پس خداوند به آنها گفت:بمیرید(و آنها مردند،)سپس آنان را زنده کرد(تا درس عبرتى براى آیندگان باشند؟
کسی می آید از یک راه دور آهسته آهسته
شبی هم می کند زینجا عبور آهسته آهسته
غبار غربت از رخسار غمگین دور می سازد
و ما را می کند غرق سرور آهسته آهسته
دل دریایی ما را به دریا می برد روزی
به سان ماهی از جام بلور آهسته آهسته
ازین رخوت رهایی می دهد جانهای محزون را
درونها می شود پر شوق و شور آهسته آهسته
نسیم وحشت پاییز را قدری تحمل کن
بهار آید اگر باشی صبور آهسته آهسته
کسی می آید و می گیرد احساس خدایی را
ز انسانهای سرشار از غرور آهسته آهسته
فنا می گردد ا

با سلام 

گروه مشاورین کارگزاران با مشاوره رایگان، ارائه و تامین سند برای زندانیان جرائم غیر عمد در خدمت شماست.با عنایت و الطاف ایزد یکتا و با پشتکار و صداقت در کلیه مراحل انجام تودیع وثیقه (ارائه سند برای ضمانت زندانی) همسو با قانون و همراه شما خانواده های محترم زندانی هستیم.

با کارشناسان و مشاورین ما تماس بگیرید
(مشاوره رایگان)

021-66891290

021-66872449

ساعات کاری از 8 صبح تا 8 شب
حتی روز های تعطیل

====
دعای خیر شما راه گشای ماست
========

ب

با سلام 

گروه مشاورین کارگزاران با مشاوره رایگان، ارائه و تامین سند برای زندانیان جرائم غیر عمد در خدمت شماست.با عنایت و الطاف ایزد یکتا و با پشتکار و صداقت در کلیه مراحل انجام تودیع وثیقه (ارائه سند برای ضمانت زندانی) همسو با قانون و همراه شما خانواده های محترم زندانی هستیم.

با کارشناسان مشاورین ما تماس بگیرید
(مشاوره رایگان)

021-66891290
021-66872449

حتی روز های تعطیل

====
=======
برای
سلام آقا جان...!
می دانم که دیر کردیم... می دانم که هنوزم که هنوز است، در انتظار آمدن مان صبر می کنی...! می دانم که با این همه انتظار و انتظار کردن مان، هنوز هم الفبای انتظار را نیاموخته ایم...! 
مولاجان...! 
سال هاست کنارمان بوده ای! سال هاست که در کوچه ها و خیابان هایمان، از کنارمان به آرامی گذشته ای... سال هاست برایمان دعا می کنی و واسطه ی فیض ما با آسمانی...!
یا صاحب الزمان...
اما ما زمینیان، با صاحب و امام مان چه کردیم!؟ آیا این ما نبودیم که با گناهان م
کتاب همسران سازگار : مواد لازم و طرز تهیه یک زندگی عاشقانه و عارفانه

کتاب همسران سازگارنویسنده: حجه الاسلام و المسلمین علی حسین زادهانتشارات: قم – انتشارات موسسه آموزش پژوهشی امام خمینی (ره )
معرفی:
از دیدگاه اسلام برای رسیدن به کمال انسانی، ازدواج و تشکیل خانواده جایگاه ویژه ­ای دارد.در محیط خانواده هایی که براساس معیارهای اسلامی و انسانی تشکیل شده است آسایش تن و آرامش جان و روان انسان تأمین می­شود و با تحقق صفا، صمیمیت و همدلی خستگی روح
خانواده سردارسپهبد شهید قاسم سلیمانی در پیامی محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، از حماسه‌آفرینی کم‌نظیر مردم ایران و عراق در آیین‌های تشییع و گرامیداشت این سردار سربلند قدردانی کردند.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، در پی حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در اقصی نقاط ایران اسلامی در آیین‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، خانواده این فرمانده دلاور جبهه مقاومت، در پیامی ضمن سپاسگزاری از الطاف کریمانه رهبر
با سلام 

با کارشناسان مشاورین ما تماس بگیرید
(مشاوره رایگان)

021-66891290
021-66872449

حتی روز های تعطیل
====
=======
برای مشاهده خدمات م
با سلام 

(مشاوره رایگان)

021-66891290
021-66872449
حتی روز های تعطیل
====
========
برای مشاهده خدمات
میلاد صاحب الامر حجت الله علی خلقه عج

غم مخور جانا که ایندم بلبل دستان رسید

یار هر بی غمگساری جان بی جانان رسید

مظهر الطاف حق آن حجت یزدان رسید

الله الله مژده ایدل نیمۀ شعبان رسید

سبط احمد پور حیدر صاحب دوران رسید

ادامه مطلب
پدر اندر پدر اندر پدرم نوکرتست
افتخارم همه این است سرم نوکر تست
بسته ام شال عزا را به سر کودک خود
باشد آقا که بگویم پسرم نوکر تست
مادرم شیر غم عشق ترا داده به من
هرچه دیدیم به شهر و سفرم نوکر تست
همه ی هستی ما بسته به الطاف شماست
این دل محتضر و مختصرم نوکر تست
دخترانم همگی گریه کن داغ توام
افتخاری است چنین مفتخرم نوکر تست
اشک می ریزم و با داغ شما دمسازم
پدر اندر پدر اندر پدرم نوکرتست
«٩٠»بِئْسَمَا اشْتَرَوْا بِهِ‌ أَنْفُسَهُمْ‌ أَنْ‌ یَکْفُرُوا بِما أَنْزَلَ‌ اللّهُ‌ بَغْیاً أَنْ‌ یُنَزِّلَ‌ اللّهُ‌ مِنْ‌ فَضْلِهِ‌ عَلى‌ مَنْ‌ یَشاءُ مِنْ‌ عِبادِهِ‌ فَباؤُ بِغَضَبٍ‌ عَلى‌ غَضَبٍ‌ وَ لِلْکافِرِینَ‌ عَذابٌ‌ مُهِینٌ‌ 
چه بد است آنچه که خویشتن را به آن بفروختند که از روى حسد،به آیاتى که خدا فرستاده بود کافر شدند(و گفتند:)که چرا خداوند از فضل خویش بر هرکس از بندگانش که بخواهد،(آیاتش را)نازل مى‌کند.پس به ق
سومین دوره همایش ملی پژوهش های قرآنی، با استعانت از الطاف منور قرآن کریم و در پرتوی عنایات حضرت ولی عصر (عج) و با حمایت سیویلیکا و پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی، پژوهشگران جوان قم، معاونت پژوهش حوزه علمیه سفیران هدایت امام خامنه ای (حفظه الله) ، انجمن علمی - دانشجویی الهیات دانشگاه امام صادق (ع) تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، انجمن علمی پژوهش در علوم انسانی و علوم اجتماعی ایران، انتشارات دانشی
این مثنوی حدیث پریشانی من استبشنو که سوگنامه ی ویرانی من استامشب نه اینکه شام غریبان گرفته امبلکه به یُمن آمدنت جان گرفته امگفتی غزل بگو غزلم، شور و حال مُردبعد از تو حس شعر، فنا شد، خیال مُردگفتم مرو که تیره شود زندگانیمبا رفتنت به خاک سیه می نشانیمگفتی زمین مجال رسیدن نمی دهدبرچشم باز، فرصت دیدن نمی دهدوقتی نقاب، محور یکرنگ بودن استمعیار مهر ورزیمان، سنگ بودن استدیگر چه جای دلخوشی و عشق بازی استاصلاً کدام احمق از این عشق راضی استاین عشق
مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در پیامی، قهرمانی باشگاه پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر را تبریک گفت.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،  رقابت دیدنی و جانانه تیم‌ها در صدر جدول رقابت‌های این فصل که در روز آخر بین دو تیم با سابقه پرسپولیس و سپاهان ادامه یافت، از جذابیت‌های این دوره رقابت‌ها بود.
در همین ارتباط، باشگاه پرسپولیس ایران، پیام تبریکی را به مناسبت
آموزشگاه گوهرپژوه برگزارکننده دوره مراقبت پوست ، مو و زیبایی، کمک های اولیه، ماساژ، طب سنتی و غیره با برخورداری از مجرب ترین اساتید و پزشکان همراه با ارائه مدرک رسمی قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای.
کادر آموزشی و مؤسسین این مجموعه تماماً ازحرفه ای های پزشکی، متخصصین، طب اورژانس، دندانپزشک، پرستار، کارشناس بهداشت، تکنسین اتاق عمل و… بوده و دارای سابقه و تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه آموزش در نهادهای دانشگاهی همچون بسیج دانشجویی و
 لطف اما رضا(ع) به زوارشان

فرزند آیت الله نخودکی این واقعه را چنین بیان میکند؛«سالها پیش پدرم فرموده بودند:وقتی مصمم شدم که به نجف اشرف رحل اقامت افکنم، لیکن در آن هنگام که در یکی از اطاقهای صحن عتیق رضوی در مشهد، به ریاضتی سرگرم بودم، در حال ذکر و مراقبه، دیدم که درهای صحن مطهر عتیق بسته شد و ندا بر آمد که حضرت رضا سلام الله علیه اراده فرموده اند که از زوار خویش سان ببینند.پس از آن، در محلی جنب ایوان عباسی، در همین نقطه که اکنون مدفن پدرم
سرود میلاد امام حسن عسکری علیه السلام
خورشیدِ نورِ دلبری یا مولا
آقا امامِ عسکری یا مولا
جانم حسن جانم حسن یا مولا...
شد ربیع و الثانی و،موسم شور و سرور
ذکر جان عاشقان،آیهٔ تطهیر و نور
شد ربیع و الثانی،وقتِ شور و دلبری
کرده گل بر هر لبی،یا امامِ عسکری
سوره عشق و ایمان،ای که جانی و جانان
میگویم عاشقانه،خوش آمدی مولا جان
خوش آمدی مولا جان...
خورشیدِ نورِ دلبری یا مولا
آقا امامِ عسکری یا مولا
جانم حسن جانم حسن یا مولا...
جشن میلاد تو و،شوق دل شد بی
برنامه ریزی پسر من چنین شده

تعلیم امر عالی اعلی وظیفه اش

تسهیل بندگی هدفش بوده و شده

سبک و سیاق آل پیمبر رویه اش

با همت و تلاش و اراده قرین شده

تعمیق دین خود وَ بصیرت نتیجه اش

هم نام احمد است و ز الطاف حضرتش

سربازی امام زمان شد علاقه اش

970223
بلافاصله گردان‌ها را در ستاد جمع کردم. تا صبح آن روز ما فقط دو گردان داشتیم و آنها را برای رفتن به جنوب آماده می‌کردیم که نیامدن اتوبوس‌ها سبب خیر شد.
   گردان سوم به فرماندهی محمود رجبی متشکل از رزمندگان شهرستان‌های رزن، فامنین و قهاوند را صبح امروز راهی جنوب کرده بودم. آنها ۱۲۰ نفر کادر بسیجی بودند که در این بحران خیلی می‌توانستند دستم را بگیرند. مسیر حرکت آنها به جنوب از چارزبر به سمت اسلام‌آباد و از آنجا از طریق کمربندی به جانب شهرستا
حتی در همین زمانه شلوغ با این همه درد و اتفاق، باز هم کتاب راهی به سوی آرامش و آرامش و تمرکزی است برای یافتن راه. کتاب را نباید از دست داد و کتاب شهدا را باید سر دست گرفت و بسان چراغی جلوی پا گرفت تا لغزشگاه‌ها و دره‌ها، آدم را به کام خودش نکشاند. مرد راه بی نیاز از این ستاره‌های ره‌نما نیست.
شهدای عزیز مدافع حرم، در قفای شهدای انقلاب و جنگ، راهی شدند و راه یافتند و حالا خورشیدوار، به مشتاقان مسیر راه وصال نشان می‌دهند. کتاب احوالات آن‌ها که
برخی از خدمات ما به شرح زیر است...
اجاره سند ملکی برای ضمانت در دادگاه و دادسرا و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا

اجاره سند ملکی برای ضمانت در دادسرا
اجاره سند ملکی برای ضمانت در ت
برخی از خدمات ما به شرح زیر است...
اجاره سند ملکی برای ضمانت در دادگاه و دادسرا و تعزیرات حکومتی قاچاق کالا

اجاره سند ملکی برای ضمانت در دادسرا
اجاره سند ملکی برای ضمانت در ت
اجاره سند ملکی شش دانگ
گروه مشاورین کارگزاران یکی از بزرگترین مراجع اجاره سند و ثیقه هم اکنون با ارائه خدمات اجاره ضمانت نامه های معتبر شش دانگ ملکی آماده خدمت رسانی به خانواه های محترم می باشد . 
اجاره سند ملکی شش دانگ یکی از کارهایی است که می توان در صورت امکان ارائه وثیقه به دادگاه از آن استفاده کرد . 
اسنادی که به عنوان وثیقه دادگاه و دادسرا ارائه می شوند لازم است تا شش دانگ ، تایید شده ازطرف کارشناس دادگستری و همچنین بدون هیچگونه کارهای
انسان کامل از دیدگاه شهید مطهری و امام خمینی (س)
انسان
کامل، برجسته‌ترین موجودی است که خداوند او را با دو دست جلال و جمال خود
خلق کرد و همه‌ی علوم را به او آموخت و او را خلیفه‌ی خود بر روی زمین قرار
داد خلقت جهان به واسطه‌ی او انجام گرفت که او واسطه‌ی فیض، بین خدا و
مخلوقات است و به واسطه‌ی ‌این خلقت خدا خود را مورد ستایش قرار می‌دهد.
انسان کامل عامل به شریعت، طریقت و حقیقت است و برای رسیدن به حقیقت، سیر و
سلوک عرفا مطرح می‌گردد که یکی ا
دیشب بعد از اینکه از امام زاده برگشتیم خونه،دقیقا موقع خواب دوباره الطاف خدارو مرور کردم!
اینکه سالها قبل، با کلی رعایت تو پوششم می رفتم و تو مراسمها حضور پیدا می کردم،اینکه گریه به دلم اونجوری که باید نمی نشست!چرا؟ چون میترسیدم آرایشم حتی همون کمش بهم بریزه !اینکه خالی نمی شدم!اینکه اشکها آرومم نمی کرد!اینکه با خدا که حرف میزدم ارتباطمو یک طرفه می دیدم و گاهی هیچ طرفه!میدونی اونموقع ها حالم با گریه خوب نمی شد شاید حتی گاهی بد می شد!بد چون فک
تهران جاتون خالی ...

کی فکرشو میکرد ؛
اصلا خیلی یهویی به برادرم تماس گرفتم
و ناگهانی هماهنگ شد
بریم تهران برا حاج قاسم عزیز ،
برنامه داشتیم که اون شب
با پدرم و برادرم بریم
ولی پدرم اومدنشون به خاطر یه
جلسه لغو شد و طی یک ساعت ،
من و برادرم سوار ماشین یکی
از دوستان راه افتادیم !

ادامه مطلب داره ها ... 

من و لباسام بودیم و دیگر هیچ !
هیچی نیاورده بودم ، اصلا ناهارم هم نشد
درست بخورم ، ولی لطف خدا بود ،
تهران رفتیم قیطریه تو یه مسجد خوابیدی

نقش کرونا در ایجاد سبک زندگی معاد محور
سالهاست که وقتی به پایان زمستان و آغاز فصل بهار نزدیک می­ شویم؛ با دیدن شکوفه ­های زیبای درختان و جوانه زدن برگهای سبزی که نشان از برخاستن گیاهان از خواب زمستانی دارد؛ این روایت پیامبر(صلی الله علیه و واله و سلم) در ذهنم تداعی می ­شود که فرمودند:
«اذا رایتم الربیع فاکثروا ذکر النشور» (هر وقت بهار را دیدید بسیار از قیامت یاد کنید».(مفاتیح الغیب، از فخرالدین رازی، جلد ‏۱۷، ص: ۱۹۴)
لکن چیزی که در هیاهوی
خانواده سردارسپهبد شهید قاسم سلیمانی در پیامی محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، از حماسه‌آفرینی کم‌نظیر مردم ایران و عراق در آیین‌های تشییع و گرامیداشت این سردار سربلند قدردانی کردند.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، در پی حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در اقصی نقاط ایران اسلامی در آیین‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، خانواده این فرمانده دلاور جبهه مقاومت، در پیامی ضمن سپاسگزاری از الطاف کریمانه رهبر
من هستم آن اسیر نِگون در وبال خویش
چون طفل گم شدم به دل قیل و قال خویش
آن بِسملم که می تپد از بال بال خویش
حالی نمانده است که پُرسم ز حال خویش
من بی جواب می گذرم از سوال خویش

بهر تو بس که طاقچه بالا گذاشتم
هر شب قرار خویش به فردا گذاشتم
من بخت خویش کشته، تو را وا گذاشتم
از خون خود حنا به کف پا گذاشتم
چون من مباد خون کسی پایمال خویش

آن کس که رو به روی تو اِستاده، آن منم
آن ناتوان که داده ز دستش توان، منم
آن کس که قهر کرده از او آسمان، منم
آن کس که جای
این چند روز و بعد از نامه عده ای در جنبش عدالتخواه به رهبری و همچنین قضایای هفت تپه و ده ونک بحث هایی پیرامون عدالتخواهیِ تراز پیش آمده که مدام مصادیق مختلف را نفی و یا مقایسه می کنند. مدام اصولی را که هر کدام «بخشی» از مبانی تفکر ناب انقلاب اسلامی است سر دست گرفته و حولش تقسیم بندی می کنند. 
اما بنظر می رسد بحث پیرامون عدالت و عدالتخواهیِ تراز هیچ وقت تمامی نخواهد داشت، چرا که اصلا خود مفهوم «عدالت»یک مفهوم نسبی است و نه مطلق، حتی با رجوع به م
رنج آباد دنیاست اینجا. ادبستان صبوری. اینجا حلم یاد می دهند. صبورتر که باشی برنده تری. پرنده تری. پرنده که باشی «راه برنده» تری.
زمین سیاره رنج است. و به قول سیدمرتضی راه برنده «آرمان خواهی انسان مستلزم صبر بر رنج هاست. پس ای برادر یاد بگیر که در این سیاره رنج صبورترین ها باشی».
اگر اینجا رنج آباد است و مکتب خانه صبوری؛ پس هر چه رنج بیشتر بهتر! هر چه نیشش بیشتر نوشش بالاتر. و عجب از الطاف خفیه الهی که بسته های نیش را چگونه می پیچد از روی لطف و سراز
ایران به لطف الطاف الهی یکی از غنی ترین کشورهایی ست که بسیاری از معادن و ذخایر را در خود جای داده است.
اما متاسفانه به دلیل عدم توجه کافی به بخش معدن بخصوص معدن سنگ دهبید این بخش مهم و منبع عظیم و سرمایه ملی تنها یک درصد از بخش تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده است.
بنابراین در هنگام خرید سنگ ساختمانی بویژه خرید سنگ دهبید نهایت دقت را نمائید.
سنگ مرمر همانند سنگ دهبید شایان یکی از مرغوب ترین سنگ های ساختمانی است که از معروف ترین انواع سنگ
باسمه تعالیحضرت فاطمه (س)قصیده اولمرغ دل پر می زند سوی مزار فاطمه       گشته روز عاشقان چون شام تار فاطمه چند بیت این قصیده گفته ام اندر بقیعگریه و شیون کنم چون چشم زار فاطمهروزها سر می برم بر پشت دیوار بقیعبلکه جویم تربت و خاک مزار فاطمههر کجا دل میرود مستانه اندر جستجوکی بجوید بی نوا ، آن لاله زار فاطمهمن ندانم در کنار احمدی یا مجتبیحضرت احمد شدی خود هم جوار فاطمه؟مرگ زهرا شد سبب ، از ضرب در بر پهلویشچون ستم شد باعث آن احتضار فاطمهگریه و شی
«٢١٨»إِنَّ‌ الَّذِینَ‌ آمَنُوا وَ الَّذِینَ‌ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِی سَبِیلِ‌ اللّهِ‌ أُولئِکَ‌ یَرْجُونَ‌ رَحْمَتَ‌ اللّهِ‌ وَ اللّهُ‌ غَفُورٌ رَحِیمٌ‌ همانا کسانى که ایمان آورده‌اند و کسانى که مهاجرت نموده و در راه خدا جهاد کرده‌اند،آنها به رحمت پروردگار امیدوار هستند و خدا آمرزنده و مهربان است. نکته‌ها: در شأن نزول این آیه که در ادامه آیه پیش است،مى‌خوانیم:مؤمنانى که هجرت و جهاد کردند،ولى هلال ماه رجب را با ماه جمادى‌ا
مجموعه پوستر نمایشگاهی با کیفیت چاپ (در دست افزایش) 
با عنایت امید مطلق حضرت حق تعالی و الطاف اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام)، به تدریج مجموعه پوستر "نور امید" بدون نام و نشان خدمت شما عزیزان طراحی و  تقدیم می‌شود.امید است در راستای امیدافزایی مؤمنان، قدمی هرچند کوچک برداشته شود؛به برکت صلوات بر محمّد و آل محمّد
اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم
پیوند به صفحات پوسترها

صفحه دریافت پوستر 01

صفحه دریافت پوستر 02

صفحه دریافت
میلاد ابانا صاحب الامر والعصر والزمان عج

از چیست تو ای دوست که از دیده نهانی

بر دیدۀ دلها چو شب و روز عیانی

ای مظهر الطاف خدا بهر معانی

افسوس ندانم به کجا یا چه مکانی

بنمای رخ مَهوَشَت ای یوسف ثانی

ادامه مطلب
 آپــدیــت آیــتــک

ســـــلام بر همه عـــــزیزان !
حدود 230 روز گذشت ،
از اون روزی که مصمم شدم
یه وبلاگ بسازم برای نشر علوم کامپیوتر ...
و با الطاف خدای مهربون و
آقا صاحب الزمان عج اونو ساختم !
هر روز به فکرش بودم و
در مسیر بهبودیش تلاش کردم ؛
تا حدی که الان
حس پدرانه نسبت بهش دارم ،
سعی بنده بر این بود
که مطالبی مفید و ناب رو
به علاقه مندان عرصه کامپیوتر ارائه کنم ،
روز به روز وبلاگ رو بهبود دادم
و الان نتیجش شده این ...

- در چند ماه اخیر ، چ
 آپــدیــت آیــتــک

ســـــلام بر همه عـــــزیزان !
حدود 230 روز گذشت ،
از اون روزی که مصمم شدم
یه وبلاگ بسازم برای نشر علوم کامپیوتر ...
و با الطاف خدای مهربون و
آقا صاحب الزمان عج اونو ساختم !
هر روز به فکرش بودم و
در مسیر بهبودیش تلاش کردم ؛
تا حدی که الان
حس پدرانه نسبت بهش دارم ،
سعی بنده بر این بود
که مطالبی مفید و ناب رو
به علاقه مندان عرصه کامپیوتر ارائه کنم ،
روز به روز وبلاگ رو بهبود دادم
و الان نتیجش شده این ...

- در چند ماه اخیر ، چ
وجه اول تدبیر در عدل و حکمت خداوند
وقتى
به دقت به عدل و حکمت خداوند توجه کنى و فضل و رحمت و کمال عنایتش را نسبت به
بندگان در نظر بگیرى قطعا برایت روشن مى‏گردد که وقتى خدا بندگان را از عدم و
نیستى خارج کند و به هستى و وجود در آورد و نعمتهاى فروان خویش را برایش ارزانى
داشته است و همواره آنها را مشمول الطاف و امدادهاى خویش قرار داد تمام اینها براى
این است که بندگان از سعادت ابدى و کرامت سرمدى بهرمند گردند چون خداوند غنى
بالذات است و هیچگونه نیازى
بسمه تعالی
ماه رجب گذشت، شعبان گذشت و چشم بر هم زدنی هجدهم رمضان شد و شب قدر امسال هم رسید. زمان و عمرمون داره مثل برق میگذره، کاش قدر بدونیم که بعداً حسرت نخوریم.از شب قدر سال گذشته تا شب قدر امسال حوادث تلخی رو پشت سر گذاشتیم، خیلیا که سال قبل توی این شبا جوشن میخوندن و قرآن به سر می گرفتن و بِکَ یا الله می گفتن دیگه بین ما نیستن. بعضی از مردم داغدار شدن، بعضیا عزیزانشون رو غریبانه دفن کردن و با داغ دلشون سوختن و ساختن. آخریشم که حادثه ناوچه ک
میلاد صاحب الامر حجت الله علی خلقه عج

غم مخور جانا که ایندم بلبل دستان رسید

یار هر بی غمگساری جان بی جانان رسید

مظهر الطاف حق آن حجت یزدان رسید

الله الله مژده ایدل نیمۀ شعبان رسید

سبط احمد پور حیدر صاحب دوران رسید

ادامه مطلب
سلام

صلاح و فساد طبقات اجتماع در یکدیگر تأثیر دارد. ممکن نیست که دیواری بین طبقات کشیده شود و طبقه ای از سرایت فساد یا صلاح طبقه ی دیگر مصون یا بی بهره بماند،
ولی معمولا فساد از «خواص» شروع می شود و به «عوام» سرایت می کند و
صلاح برعکس از «عوام» و تنبه و بیداری آنها آغاز می شود و اجبارا «خواص» را به صلاح می آورد،
یعنی عادتا فساد از بالا به پایین می ریزد و صلاح از پایین به بالا سرایت می کند.
روی همین اصل است که می بینیم امیرالمؤمنین علی علیه السل
بر آوردن نیاز

انسان موجودی اجتماعی آفریده شده و در نهاد خود خواهان
ارتباط با  همنوعان خویش است ، و در این
ارتباط بخش مهمی از نیاز های مختلف او تامین می گردد ، امّا همیشه انسان ها نیاز
های خود را برای دیگران بازگو نکرده و در عین اینکه نیاز آنان برطرف نشده به زندگی
خود ادامه می دهند ولی چون نیاز های تامین نشده ای دارند از این جهت با مشکلاتی
روبرو هستند
ویژگی ارتباط با دیگران این است که انسان ها نسبت به یکدیگر
و نیازهای همنوعان خویش ، آگاه شده و
گروه مشاورین کارگزاران با مشاوره رایگان، ارائه و تامین سند برای زندانیان جرائم غیر عمد در خدمت شماست.
با عنایت و الطاف ایزد یکتا و با پشتکار و صداقت در کلیه مراحل انجام تودیع وثیقه (ارائه سند برای ضمانت زندانی) همسو با قانون و همراه شما خانواده های محترم زندانی هستیم.

(مشاوه رایگان)
021-66891290
021-66872449
حتی روز های تعطیل
=======
============
برای مشاهده خدمات ما به اد
گروه مشاورین کارگزاران با مشاوره رایگان، ارائه و تامین سند برای زندانیان جرائم غیر عمد در خدمت شماست.
با عنایت و الطاف ایزد یکتا و با پشتکار و صداقت در کلیه مراحل انجام تودیع وثیقه (ارائه سند برای ضمانت زندانی) همسو با قانون و همراه شما خانواده های محترم زندانی هستیم.

(مشاوه رایگان)
021-66891290
021-66872449
حتی روز های تعطیل
=======
============
برای مشاهده خدمات ما به اد
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اومده بودم بگم غصه دارم
غم نگاه هاى خصمانه و پوزخند و کج رفتارى هاى عامدانه
غم سکوت تلخ از سر نابلدى
غم سر فروافتاده و چشم خیره به سنگ فرش ها و دانه هاى آسفالت و شبیه به این ها
اما مثل تغییر نگاه هام پشیمون شدم...
حالا که تاریخ اسلام رو یه جور دیگه و تو یه سن بیشتر میخونم...
حالاس که همه ش میگم بمیرم برا دل پیامبر خاتم _صلى الله علیه و آله و سلم_ که چه کشید از امت...
اصلا هر چه بزرگتر دردشان بیشتر...
هر چه مهربا
از قله عاشورا تا دریای ظهور
کتاب حاضر که توسط اسماعیل شفیعی‌ سروستانی به رشته تحریر درآمده، توصیفی شاعرانه از جریانی جهادگر، منتظر و اندیشمندانه است که با اتصال و اتصاف به «زیارت سرخ»، معنی متعالی زندگی را از مکتب عاشورا فرامی‌گیرد تا در بستر تاریخ، مانند رودی جاری شود. این اثر، پنجره‌ای نو به سنت زیارت و زیارت عاشورا است و نگارنده به اهمیت و جایگاه معنی زندگی در سیر و سفر انسان در عرصه تاریخ و معنی مستتر در زیارت عاشورا پرداخته است. معنی
کتاب حاضر که توسط اسماعیل شفیعی‌ سروستانی به رشته تحریر درآمده، توصیفی شاعرانه از جریانی جهادگر، منتظر و اندیشمندانه است که با اتصال و اتصاف به «زیارت سرخ»، معنی متعالی زندگی را از مکتب عاشورا فرامی‌گیرد تا در بستر تاریخ، مانند رودی جاری شود. این اثر، پنجره‌ای نو به سنت زیارت و زیارت عاشورا است و نگارنده به اهمیت و جایگاه معنی زندگی در سیر و سفر انسان در عرصه تاریخ و معنی مستتر در زیارت عاشورا پرداخته است. معنی
سلام سحر بخیر خوابین یا بیدار؟آماده شنیدن قصه هستین؟
ﺩﺭ ﺳﺘﺎﺩ ﻧﻤﺎﺯ ﻔﺘﻢ:ﺁﻗﺎﺯﺍﺩﻩﻫﺎ، ﺩﺧﺘﺮﺧﺎﻧﻢﻫﺎ،از ﺷﺮﻦﺗﺮﻦ ﻧﻤﺎﺯ ﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﺪ، ﺑﺮﺍ ﻣﺎ ﺑﻨﻮﺴﺪ. 
ﺩﺧﺘﺮ ﺎﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ ﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺖ، ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺑُﻬﺘﻤﺎﻥ ﺯﺩ، ﺩﺧﺘﺮ ﺎﺯﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ، ﻣﺎ رﺶﺳﻔﺪﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﻮﺍﺿﻊ ﻭ ﺮﻧﺶ ﻭﺍﺩﺍﺷﺖ. 
نوﺷﺖ ﻪ ﺷﺮﻦﺗﺮﻦ ﻧﻤﺎﺯ ﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﻡ ﺍﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻣﺭﻓﺘﻢ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺩﺪﻡ ﺧﻮﺭﺷﺪ ﺩﺍﺭﺩ ﻏﺮﻭﺏ ﻣﻨﺪ.
ﺎﺩﻡ ﺁﻣ
خیلی چالش برانگیز است!یا باید خیلی با تجربه بود و یا خیلی باهوش برای موفقیت در این موضوع.
گاهی پیش آمده که واقعا ناراحت و افسرده ای، دل گیری از همه ی عالم، حوصله حرف زدن نداری با هیچکس و خلاصه منتظر هستی " تَقّی به توقّی بخورد" تا اشک بریزی و ضجه بزنی به حال خودت!
بقیه اما انگار نمی خواهند قبول کنند! انتظار دارن درست در همان لحظه شریک شادی هایشان باشی و بیخیال حال دلت! یا آن قدر سوال پیچت می کنند تا جایی که به مرحله سرکوفتن به دیوار می رسی یا تا می
29. سورۀ قریش
شناسة سوره
این سوره به مناسبت کلمات آغاز سوره، "لایلاف القریش"، "القریش"، و "لایلاف" نامیده شده است.
سورۀ قریش به اتفاق اکثر دانشمندان تفسیر و علوم قرآنی مکی و بیست و نهمین سورۀ نازل شده پس از تین و پیش از قارعه بر پیامبر9 است. تمام جدول‌های ترتیب نزول این مطلب را تأیید می‌کنند.
سورۀ ایلاف در ترتیب مصحف رسمی با چهار آیه در جزء سی‌ام قرآن، ردیف صد و ششم، بعد از سورۀ فیل و قبل از سورة ماعون قرار دارد.
مقصود سوره
ترغیب اهالی مکه و مردم
متن اطلاعیه سپاه درباره بازداشت "روح الله زم" مدیر سایت آمدنیوز:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و عاشورایی ایران اسلامی!
در ایام پر شور و شعور اربعین حسینی و تجدید میثاق رهروان کربلا با آرمان‌های جاودان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که دشمنان امت اسلامی مقهور عظمت و شکوه راهپیمایی و اجتماع عظیم و میلیونی زائران، با حقد و حسد نظاره‌گر تجلی قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی شده‌اند؛ خدای بزرگ را شاکریم که در سایه الطاف خفیه و

من یه زنم
تحصیل کرده،صاحب ۳ فرزند دسته گل، همسری که عاشقانه دوسش دارم، زندگیی شاد و دوست داشتنی.
تو زندگی ام خدا رو شکر چیزی کم نداشتم. اما دیدم عده ای هستند  از زنان مومن جامعه ام ، از زنان مسلمان ، که در شرایط جالبی نیستند
نیازی به آمار  و ... نبود تا به فکر فرو برم
فقط باید به اطراف خودم توجه می کردم... بیش از انگشتان دو دست ...، تعداد زیادی از دختران همسن خودم در فامیل و دوست و آشنا  هنوز مجرد و بی شوهر بودند! پسران تو سن مناسب ازدواج اینان ازدو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها